שערים

 
 

שער  בבניין מגורים

 

שער  בבניין מגורים

              שער  בבניין מגורים

 סורגים - צרו קשר


 

שער בבית פרטי

  שער וגדר בבית פרטי

                 שער בבית פרטי

 

שער וגדר בבית פרטי


   
שער וגדר בבית פרטי  

          שער וגדר בבית פרטי                                                                                              שער וגדר בבית פרטי   
שער כניסה   שער כניסה

שער כניסה

 

 

שער כניסה

שער וגדר בבניין מגורים

 

שער וגדר בבניין מגורים

 

מעוניינים בשערים שמצד אחד יחסמו את כניסתם של אורחים לא קרויים, ומצד שני יהיו נעימים למראה לאורחים שלכם? מעוניינים בשערים מעוצבים שיקשטו את הבית?

חברת סורג הביטחון מעצבת שערים נעימים לעין, נוחים לשימוש ויעילים ביותר.

 

סורגים - צרו קשר 

אצלנו תוכלו להזמין סוגים שונים של שערים: שער סורגים, דרכו ניתן לראות את המתרחש בצד השני,  שער אטום שלא מאפשר הצצה אל החלקים הפנימיים של החצר,  שערים מעוצבים ממתכת, ושערים מותאמים בצורה פרטנית.

 

סורג וביטחון דואגת לנוחות ולביטחון שלכם

חברתנו הוקמה בשנת 1985, ומאז בונה שערים איכותיים לכל סוגי הלקוחות. השערים מעוצבים בהתאם לצרכים של הלקוחות, נפתחים בקלות ונסגרים היטב. השערים שלנו מאפשרים לכם לבחור מי ייכנס דרך השער ומי לא. המוצרים שלנו מתוכננים כך ששום מסיג גבול לא יוכל לחצות את השער. הידע המקצועי הנרחב שלנו מאפשר לנו לתכנן את השערים בצורה נכונה עבור כל לקוח ולקוח.

 

שערים המיוצרים מהחומרים הטובים ביותר

שערים אינם מוצרים שמחליפים לעתים קרובות, וזו הסיבה מדוע אנו בונים את המוצרים שלנו מהחומרים האיכותיים ביותר. השערים שלנו עמידים בפני נזקי מזג האוויר לאורך זמן, כמו גם לא קל לפגוע בהם במתכוון. בנוסף, אנו מקפידים על התקנה יסודית ונכונה של המוצרים שלנו, כך שלקוחותינו יכולים ליהנות ממוצר מעוצב ועמיד לאורך זמן.

 

חשיבותו של העיצוב

אנו מקפידים לא רק על הפרטים הטכניים כגון נוחות שימוש ועמידות לאורך זמן, אלא גם דואגים לעיצוב מעניין לכל שער ושער, כך שהמוצר לא רק יספק ביטחון, אלא גם יתרום למראה הכללי של הבית או המבנה. אנו מוכיחים שהשער יכול להוות מוצר קישוט ולא רק אביזר הכרחי שאי אפשר להסתדר בלעדיו.

 

מעוניינים בהתאמה טובה של שער לצרכים שלכם? אתם מוזמנים לפנות לחברה מובילה בתחום – סורג הביטחון.