סורג מתקפל

 
 

מעוניין למגן את הבית שלך בסורגים איכותיים, זאת מבלי לפגוע במראה של הוויטרינה? רוצה ליהנות מנוף פתוח ביום אביבי יפה באין מפריע, אך לסגור את הסורגים בלילה?

 

סורגים - צרו קשר 

חברת סורג הבטחון מספקת לכם מוצרים העונים לכל הדרישות:

• עיצוב מרשים

• עמידה בכל תנאי האקלים

• שימוש בחומרים איכותיים בלבד

• נוחות הפעלה

 

שימושי סורג מתקפל

 

סורגים מסוג זה מתאימים במיוחד לוויטרינות המשמשות כיציאה למרפסות, לגינות או אפילו לוויטרינות של חנויות. הייחוד של

סורג מתקפל (תמונה באדיבות andytanamas )

המוצרים הללו נעוץ בכך שהם לא מפריעים לפעילות הסדירה של הוויטרינה, שכן במהלך השימוש בוויטרינה הסורג מקופל לצד, וכמעט ואינו מורגש. לעומת זאת, בשעות הלילה, כשרוצים להגן על הבית או על העסק בסורגים, ניתן לפרוס את הסורגים בקלות, לנעול אותם היטב, ובכך לספק הגנה מרבית מפני פריצות.

 

את הסורגים הללו ניתן לפגוש במרבית הבתים הפרטיים. בונים מוצר איכותי מדובר במוצר שמשמש את בעליו במשך שנים רבות, והוא צריך לעמוד באתגרי מזג האוויר הקשים – החום, הקור והגשם. המשימה של הסורגים איננה מסתיימת בהגנה איכותית על פנים הבית, אלא גם על שמירה על מראה רענן וחדש לאורך זמן.

 

במטרה להשיג את כל היעדים הללו, אנו בסורג הבטחון מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים, ועל צביעה מיוחדת שמאפשרת למוצרים שלנו להחזיק מעמד זמן רב. סורגים בעיצוב אישי בנוסף לכל היתרונות שלנו, אנו מעמידים לרשותכם גם את האפשרות לעצב מוצר ייחודי, שיתאים בצורה הטובה ביותר למראה ביתכם. הסורגים שלנו הופכים את הבית לא רק לבטוח יותר, אלא גם למושקע יותר. בבניית סורגים אנו משתדלים לבצע התאמה טובה של המוצר החדש לבית בכללותו.

 

כנסו לכאן למידע נוסף על סורגים לחלונות

 
   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר