סורגים מעוצבים

 
 

הגנה בטוחה ומעוצבת

 

בסורג הבטחון אפשר לבחור בעיצוב השובר את הקו הישר: במקום לחתוך את הנוף הנשקף מהחלון או מהדלת בפסים ישרים ורציניים למראה, ניתן להוסיף למוצר המוכר עיטורים וקישוטים העשויים בעבודת מסגרות מקצועית ומוקפדת, המעניקים להגנה על הפתח חזות יותר נעימה לעין. סורגים מעוצבים הינם פחות חמורי סבר בזכות עיטורי הברזל המעניקים להם טוויסט קטן, בעל השפעה גדולה. בין אם בוחרים בדוגמת איקסים ליצירת צורות גיאומטריות זוויתיות או בעיטורים מעוגלים דקורטיביים בשלל סגנונות, השינוי הקטן עושה את ההבדל, והופך את הסגירה הבטוחה ליפה יותר, כמו גם "רכה" יותר במראה שלה – על אף שהחוזק והחסינות של הסורגים המעוצבים אינם פחותים כלל וכלל משל כל סורג אחר.

 

סורגים מעוצבים - צרו קשר

 

 

בואו להכיר את הסורגים המעוצבים שלנו בגלריית הסורגים, אותם אנו מייצרים במסגריה. תוכלו להתרשם כיצד התוספות המעוצבות הקטנות משנות ומשדרגות את המראה המוכר, המצופה, של סורגי ביטחון. את העיטורים הללו ניתן ליישם בכל סוגי המוצרים, מסורגי הזזה דרך סורג בטן לחלון וכלה בסורגים מעוצבים מתקפלים ליציאה למרפסת. וכל זה – מבלי להתפשר ולו לרגע קט על איכותם, עמידותם וחוזקם של הסורגים המעוצבים שלנו: • בנייה בברזל איכותי על ידי עובדי מסגרות ותיקים ומיומנים • גלוון המוצר המוגמר בטבילה באבץ חם נגד חלודה וקורוזיה • צביעה במבחר גוונים בצבע אפוקסי איכותי ועמיד, כולל שריפה בתנור לקיבוע הצבע • אפשרות להתאמה אישית של סורגים מעוצבים בכל דגם וצבע שתבחרו • ביצוע פרויקטים בכל סדר גודל, גם למוסדות ולעסקים

 

סורגים מעוצבים - כל סוגי הסורגים

 

אל תסתפקו בעיצובים הנראים באתר: צרו עמנו קשר כדי לגלות עוד על המבחר הרב של אפשרויות, דוגמאות ועיטורים שביכולתנו להציע לכם, לבניית סורגים מעוצבים איכותיים, שיספקו לכם בו זמנית הן הגנה והן יופי בכל חלון ודלת.

 
   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר