סורגים לחלון למען הביטחון! 

פוחד לעזוב את הבית מחשש לפריצות? כבר לא מרגיש בטוח בבית שלך? סורגים לחלון ישפרו את המצב. חברת סורג הביטחון מעמידה לרשותך ידע מקצועי נרחב ושנות ניסיון רבות אשר מבטיחות מוצרי איכות מובילים שישרתו אותך שנים ארוכות.

 

סורגים - צרו קשר

 

לחץ כאן לגלריית הסורגים שלנו


סורג עם עיטור כפול סורג עם עיטור
סורג עם עיטור כפול סורג עם עיטור

 

 

אנו מייצרים את כל סוגי הסורגים:

• בטן

• ישרים

• מתקפלים

• מוצרי ממ"ד  ועוד

 

כל חלון והסורג שלו

 

על מנת להתאים טוב יותר את הסורג הנכון לכל לקוח ולכל חלון, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של מוצרים. סורגים ישרים מותקנים ישירות על החלון ויכולים להגיע במגוון רחב של עיצובים וצבעים. הם אפקטיביים במניעת נפילות וגם קשים לפירוק, לכן מונעים פריצות. בנוסף, אנו מיצרים סורגי בטן, שאינם צמודים לפתח החלון, אלא בנויים בצורה של בטן. צורה זו נוחה לאנשים רבים כיוון שמאפשרת גידול עציצים, או אפילו אחסון של פריטים שונים. סורגי בטן אהובים במיוחד על ישראלים רבים, והם מונעים פריצות ונפילות לא פחות טוב מהסורגים הישנים.

 

פתרונות יצירתיים לפתחים מאתגרים

 

אנו מאפשרים לכם למגן כל פתח בביתכם, כך שהמיגון לא יפגע בפונקציונליות. כך למשל, ויטרינה המשמשת כיציאה לגינה או למרפסת לא יכולה להיות ממוגנת בסורגים קבועים. הפתרון שלנו למצב זה הוא התקנה של סורגים מתקפלים, אשר במצב סגור יגנו היטב על הבית ובמצב פתוח לא יפריעו למעבר חופשי למרפסת או לגינה. אנו מאמינים שמעבר לכל, סורגים לחלון לא צריכים ליצור אווירה כבדה, ולכן מקפידים על עיצוב קליל ורענן.

 

אם גם אתם מעוניינים בסורגים מעוצבים, אמינים ועמידים לאורך זמן, אתם מוזמנים לפנות אלינו.