מעקות למדרגות

 
 

מחפשים דרך מקורית לעצב את ביתכם? תנו תשומת לב מיוחדת למעקה המדרגות שלכם!

 

 

מעקות למדרגות – תרומה משמעותית לעיצוב הבית

 

ברוב המקרים כשאנשים חושבים על עיצוב החלל בו הם מתגוררים, הם שמים דגש על גודל המרצפות, על בחירה נכונה של חלונות, על שבירת קירות בצורה שתאפשר להם ליהנות מהמרחב המקסימלי ועוד. גם אם הם מתגוררים בבית שיש בו מספר מפלסים, הם לא מיד חושבים על מעקות למדרגות, שהינם אלמנטים שיכולים מאוד להוסיף לעיצוב הכללי. וכל כך למה? פשוט מכיוון שהיום ניתן למצוא אותם בשלל עיצובים וגוונים, שבמקום שהם יהיו שם אך ורק כדי לשמור על בטיחותם של דיירי הבית ואורחיהם, הם שם גם כדי להאיר את המרחב באור שונה.

 

בכל צבע ודוגמה שרק תרצו

 

סורג הבטחון מתמחה בייצור מעקות למדרגות בהתאמה אישית לצורכי הלקוח ולהעדפותיו. אם, למשל, אתם מעוניינים במעקה שיהיה בטיחותי מאוד אבל גם אסתטי, על מנת שלא יפגע במראה הכללי של הבית, נוכל לייצר עבורכם את המוצר המושלם שיהיה גם יציב וגם יפה. אם אתם מעוניינים לשים דגש על מראה מעניין של המעקה, נשמח להציע לכם מספר דוגמאות שמשלבות ברזל חזק עם פרזולים יפהפיים ואם אתם נמנים עם חובבי המתכות החרוטות, לא תהיה לנו שום בעיה לייצר עבורכם מעקות למדרגות שעליהם חרוטים האלמנטים שאתם אוהבים.

 

גם גווני המעקות יכולים להשתנות בהתאם לצבע המועדף עליכם, וכך גם המעקה יוכל להשתלב בצורה מושלמת במראה הכללי של המרחב. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לפנות אלינו, לספר לנו מה אתם רוצים, ואנחנו נדאג לייצר עבורכם את הפתרון המושלם שיבטיח לכם גם בטיחות וגם יופי.

 

יצירת אומנות של ממש

 

צוות המסגרים של סורג הבטחון רואה בכל עבודת ייצור של מעקות למדרגות אומנות בפני עצמה. אנו מבצעים כל עבודה תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים, כמו גם, כמובן, על עמידה בכל תקנות הבטיחות והתקנים הדרושים. אז אם אתם מעוניינים במעקה למדרגות שיהיה חלק בלתי נפרד מהבית המעוצב שלכם – צרו עמנו קשר בטל' 5301782 - 050 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר