התקנת סורגים

 
 

חוששים שהילד ייפול מהחלון? פוחדים מפריצות?

אז תמנעו אותן בעזרת סורגים מאיכות טובה!

 

סורגים - צרו קשר

 

• צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון רב בהתקנת סורגים

• מכשור מתקדם המאפשר לנו לבצע את ההתקנה בתוך פרקי זמן מינימליים

• זמינות גבוהה למקרי חירום

 

למה להתקין סורגים?

 

להתקנת סורג מתקפל או סורגים בכלל  יש שתי סיבות עיקריות וחשובות ביותר. בראש ובראשונה המתקנים הללו חזקים מאוד ולכן יכולים למנוע נפילות של בני אדם. הדבר חשוב במיוחד אם יש פעוטות וילדים קטניםהתקנת סורגים לאחר פריצה - סורג הבטחון בבית. הילד לא תמיד מצליח לחשב את ההשלכות של כל צעד שלו, ולכן לפעמים אנו שומעים על נפילות מהחלונות. סורגים הם למעשה מתקנים פשוטים שיעזרו לילד במערכת השיקולים בכך שפשוט יבלמו פיזית את הנפילה.

סיבה נוספת להתקנת סורגים נעוצה בעצירתם של פורצים ומשיגי גבול. פריצות למיניהן גורמות לא רק לנזקי רכוש, אלא גם, ובעיקר, לנזק נפשי קשה משום שהאדם אינו מרגיש מוגן בביתו. הסורגים שלנו ימנעו מכם את הצרה הזו.

 

חשיבותה של התקנה איכותית

 

חשוב ביותר לזכור שעצם נוכחותם של סורגים על החלון לא תמיד פותרת את הבעיה, שכן הם צריכים להיות חזקים ועמידים. המתקן יבלום נפילה רק אם יהיה מקובע לקיר כמו שצריך, הוא גם לא יהווה מכשול הולם בפני מחוללי נזק למיניהם. מתקן הגנה שלא הותקן כראוי יוצר למעשה אשליה כאילו הדיירים מוגנים, אך בפועל יאכזב אותם אכזבה מרה אם יעמוד במבחן.

 

א.א.א. סורג הביטחון מעמידה לרשותכם שנים רבות של ניסיון בתחום ייצור והתקנה של סורגים, ולכן המוצרים שנו לא יאכזבו אתכם, ויהיו שם כדי למנוע אסון וכדי להגן עליכם מפני אורחים לא קרויים.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר